-->

Zajmujemy się obrotem paliwami płynnymi takimi jak olej napędowy i olej opałowy lekki. Paliwa dostarczamy prosto do klienta.

Nasze ceny sprzedaży paliw są uzależnione od kursu dolara amerykańskiego, notowań ropy na rynkach światowych oraz cen spot Orlen, które podawane są codziennie w dni robocze na stronach jednego z największych producentów paliw w Polsce.

Hurtowe ceny paliw PKN Orlen
 
Ponadto, przy ustalaniu ceny dla poszczególnych odbiorców duże znaczenie ma:

  • Ilość zakupionego paliwa
  • Forma płatności
  • Odległość od naszej bazy

 
Staramy się tak skalkulować cenę, aby była korzystna dla naszych Klientów.

Czas realizacji zamówienia:

Od 2 do 48 godzin w dni robocze, około 30% zamówień jest realizowanych w dniu zamówienia

 

Zamówienia przyjmujemy:

  • telefonicznie w godz. 8-18 w dni robocze, 8-12 w soboty
  • tel: 796 16 15 15 lub tel/fax (83) 378 11 22

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Pomagamy i doradzamy przy zakupie zbiornika na paliwo w sytuacji jego braku.
 
Zbiorniki

Wprowadzamy do sprzedaży zbiorniki na olej napędowy o pojemności 5000 litrów. Zbiorniki te są trwałe – nie korodują i nie blakną, są odporne na promienie słoneczne i promienie UV.

 

Otrzymują Państwo 10 lat gwarancji na szczelność zbiornika i 2 lata gwarancji na wyposażenie.

FuelMaster® jest przeznaczony do bezpiecznego składowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego. To doskonałe rozwiązanie dla firm i osób prywatnych posiadających pojazdy z silnikami wysokoprężnymi, np. samochody, maszyny budowlane, wózki widłowe, traktory, itd.
 
Ekonomiczność – duża pojemność urządzeń FuelMaster® eliminuje konieczność tankowania na stacji paliw, umożliwiając jednorazowy zakup paliwa po cenach hurtowych.

Bezpieczeństwo – dwupłaszczowa konstrukcja zbiornika zabezpiecza przed wyciekami, a obudowa chroni układ dystrybucyjny przed dostępem osób niepowołanych i niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Automatyczny zawór odcinający zabezpiecza przed przepełnieniem zbiornika.
 
Wygoda – prosta obsługa urządzenia gwarantuje łatwą i bezpieczną eksploatację. Zbiornik na paliwo – FuelMaster® łatwo utrzymać w czystości i porządku w miejscu tankowania pojazdu. Produkt łatwo można transportować wózkiem widłowym lub dźwigiem.
 
Trwałość – zastosowanie wysokiej jakości polietylenu sprawia, że zbiorniki na paliwa nie korodują, nie blakną, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wpływ warunków atmosferycznych, nie wymagają szczególnych zabiegów konserwacyjnych. Zbiorniki FuelMaster® posiadają gwarancję na szczelność 10 lat oraz na wyposażenie 2 lata.

Urządzenia FuelMaster® posiadają certyfikat OFCERT oraz pozytywną opinię p. poż. i IOŚ i zatwierdzenie typu UDT.
 
FuelMaster® jest przeznaczony min. dla:
• firm transportowych oraz kurierskich,
• firm budowlanych,
• producentów rolnych,
• firm obsługi budownictwa,
• działów logistyki – cywilnych oraz wojskowych,
• zakładów produkcyjnych, central dystrybucyjnych, magazynów.

Ze względu na stale zmieniającą się sytuację cenową w branży paliwowej, ceny proponowane naszym klientom formułowane są w oparciu o cennik PKN ORLEN.


Ceny paliw ORLEN

 

  

 

KONTAKT
Dawid Kruk

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 796 16 15 15

Ewelina Zaleszczyk

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 535 655 088

Anna Sidorowicz

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 530 240 998

 

 

  • ul. Warszawska 94 21-580 Wisznice
  • (0 83) 378 11 77
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką cookies.                      Rozumiem