O firmie

Na rynku działamy już od 2007 roku. Najstarszym i podstawowym filarem Firmy jest Auto Handel. Ponieważ Firma narodziła się z pasji do motoryzacji działalność rozszerzyliśmy o transport międzynarodowy. Od 2009 roku zajmujemy się także hurtową sprzedażą paliw płynnych najwyższej jakości.

Wieloletnie doświadczenie i rozbudowana baza kontrahentów sprawiają, że samochody, które Państwo znajdą w naszej ofercie są w konkurencyjnych cenach i co ważne w bardzo dobrym stanie technicznym. Efektywność i rzetelność we współpracy, a także konkretne działania przynoszące realne efekty to podstawa naszej firmy.

Spedycja, którą wciąż rozwijamy pochwalić się może nowymi autotransporterami wyposażonymi w najwyższej jakości sprzęt do przewozu samochodów osobowych i dostawczych. Kompleksowość naszych usług powoduje, że jesteśmy liderem w transporcie międzynarodowym we wschodniej części naszego kraju. My wiemy, jak bezpiecznie dowieźć zamówienie do wyznaczonego celu. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów, poprzez ubezpieczenie towaru.

Nasza współpraca z liderami rynku paliwowego (PKN ORLEN) gwarantuje zakup paliwa o najwyższych parametrach jakościowych (bez dodatku BIO komponentów, o niskiej zawartości siarki), spełniających europejskie normy. Jakość usług jest dla nas bardzo istotna, dlatego posiadamy flotę specjalistycznych autocystern do przewozu paliw płynnych. Przy zastosowaniu nowoczesnych, legalizowanych, elektronicznych liczników i drukarek, zapewniamy dostawy z zachowaniem najwyższych standardów i norm bezpieczeństwa. Zapewniamy pełną elastyczność w działaniu – dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Pracujemy w oparciu o wartości etyczne i biznesowe, stawiając na uczciwość, odpowiedzialność i lojalność.

Wykwalifikowana kadra, którą możemy się pochwalić zawsze jest do Państwa dyspozycji. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – są wyzwania!

Hide Main content block

Nasza działalność

Poznaj zakres naszej działalności

 • Auto Handel

  Od 10 lat specjalizujemy się w imporcie samochodów z krajów zachodnich, dzięki czemu nasze samochody są w pełni sprawne i zadbane.

 • Paliwa

  Zajmujemy się obrotem paliwami płynnymi takimi jak olej napędowy i olej opałowy lekki. Paliwa dostarczamy prosto do klienta.

 • Transport

  Świadczymy usługi transportowe w zakresie przewozu samochodów osobowych i dostawczych. Posiadamy dużą flotę autotransporterów.

 • Budownictwo

  Oferujemy wynajem koparko-ładowarki Komatsu WB93R wraz z profesjonalnym operatorem z uprawnieniami na koparko-ładowarki.

 • ul. Warszawska 94 21-580 Wisznice
 • (0 83) 378 11 77
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką cookies.                      Rozumiem