DANE TELEADRESOWE


PIOTRANS

ul. Warszawska 94
21-580 Wisznice

NIP: 539-107-73-91
REGON: 060231141

tel.: (0 83) 378 11 77
e-mail: kontakt@piotrans.pl

Piotr Frończuk

Właściciel

e-mail: piotr.fronczuk@piotrans.pl

Sebastian Górecki

Dyrektor ds. Technicznych

e-mail: sebastian.gorecki@piotrans.pl
tel.: +48 790 350 700

SPRZEDAŻ PALIW

Pon.-Pt. 8-16, Sob. 8-14, Niedz. Nieczynne

Obsługa Klienta

e-mail: paliwa@piotrans-paliwa.pl
tel.: +48 796 16 15 15
www.piotrans-paliwa.pl

STACJA PALIW

INWESTYCJE

MAGAZYN PALIW

Angelika Taranowicz

Kierownik Stacji Paliw

e-mail: zamosc@piotrans.pl
tel.: +48 690 088 227

Katarzyna Wieprzowska

Specjalista ds. Rozwoju i Inwestycji

e-mail: katarzyna.wieprzowska@piotrans.pl
tel.: +48 530 174 009

KSIĘGOWOŚĆ

Urszula Pajnowska-Giej

Główny Księgowy

e-mail: urszula.pajnowska@piotrans.pl
tel.: (0 83) 378 11 77 wew. 21

Elżbieta Iwaniuk

Specjalista ds. Finansów i Rozrachunków

e-mail: elzbieta.iwaniuk@piotrans.pl
tel.: (0 83) 378 11 77 wew. 23

Dorota Bzowska

Specjalista ds. Księgowości

e-mail: dorota.bzowska@piotrans.pl
tel.: (0 83) 378 11 77 wew. 23

Anna Niczyporuk

Specjalista ds. Rozrachunków

e-mail: anna.niczyporuk@piotrans.pl
tel.: (0 83) 378 11 77 wew. 33

AUTOHANDEL

Marek Dragan

Specjalista ds. Sprzedaży

e-mail: marek.dragan@piotrans.pl
tel.: +48 535 335 777

Grzegorz Parulski

Specjalista ds. Sprzedaży

e-mail: grzegorz.parulski@piotrans.pl
tel.: +48 790 543 666

Marta Ossowska

Specjalista ds. Adminiastracyjno-Biurowych

e-mail: marta.ossowska@piotrans.pl
tel.: +48 572 353 769

TRANSPORT/SPEDYCJA

Pon.-Pt. 8-16, Sob. 8-14, Niedz. Nieczynne

Joanna Kunc

Kierownik Działu Transportu i Spedycji

e-mail: joanna.kunc@piotrans.pl
tel.: +48 531 125 292

Aneta Zielińska-Pajdosz

Specjalista ds. Transportu i Spedycji

e-mail: aneta.zielinska@piotrans.pl
tel.: (0 83) 378 11 77 wew. 27

vacat

vacat

e-mail: ....................................
tel.: ...............................

KADRY

Wanda Chilczuk

Specjalista ds. Kadr i Płac

e-mail: wanda.chilczuk@piotrans.pl
tel.: (0 83) 378 11 77 wew. 35

Natalia Kopiś

Specjalista ds. Rekrutacji

e-mail: natalia.kopis@piotrans.pl
tel.: +48 572 353 770

WINDYKACJA

Katarzyna Ruszyńska

Specjalista ds. Rozrachunków i Windykacji

e-mail: katarzyna.ruszynska@piotrans.pl
tel.: +48 533 400 376

USŁUGI BUDOWLANE

Sebastian Górecki

Dyrektor ds. Technicznych

e-mail: sebastian.gorecki@piotrans.pl
tel.: +48 790 350 700

  • ul. Warszawska 94 21-580 Wisznice
  • (0 83) 378 11 77
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką cookies.                      Rozumiem