Dostępne oferty pracy

 Kierowca autotransportera

Wymagania:

- prawo jazdy kat C+E

- badania lekarskie i psychologiczne

- świadectwo kwalifikacji zawodowej

- karta kierowcy do tachografu cyfrowego

Oferujemy:

- umowę o pracę

- terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

- przeszkolenie

- trasy po UE

Chcesz pracować jako kierowca w transporcie międzynarodowym, przyjdź do Nas.

Pomożemy Ci zdobyć kwalifikacje.

Kierowca ADR+cysterny

Wymagania:

- prawo jazdy C+E

- ADR

- przewóz rzeczy

Oferujemy:

- pracę na solówce z przyczepą

- stawkę godzinową

- umowę

Diagnosta

Zakres obowiązków:

- kontrola pojazdów zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami i dokumentami

- dbanie o powierzony sprzęt

- dbanie o czysto9śc na stanowisku pracy

Oczekiwania:

- wykształcenie średnie techniczne

- doświadczenie na stanowisku diagnosty

- posiadanie uprawnień do wykonywania badań na OSKP

- gotowość do pracy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- niezbędne narzędzia pracy

  • ul. Warszawska 94 21-580 Wisznice
  • (0 83) 378 11 77