Każdy, kto choć raz w życiu szukał odpowiedniego auta dla siebie wie jaka to stresująca to zadanie. Na początku wszystko wygląda miło - gdy już kupujący zastanowi się nad marką, wybierze model, przeliczy budżet, zaczynają się poszukiwania. Auta importowane z Europy zachodniej i przygotowane do rejestracji to standard. Ale rzetelną ofertę samochodów wybranych z pasją znajdziecie Państwo tylko u nas.

Swoją działalność związaną z handlem samochodami z krajów Europy zachodniej rozpoczęliśmy w 2007 roku. Auto Handel to podstawowy i najstarszy filar firmy. Aktualnie w ofercie posiadamy ponad 250 samochodów. Klienci znajdą u nas samochody na każdą kieszeń. Wybór jest ogromny, auta osobowe, dostawcze i ciężarowe. Oferujemy możliwość zakupu auta w rozliczeniu lub w dogodnym systemie kredytowania dopasowanym do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Długoletnie doświadczenie w imporcie samochodów sprawiło, że posiadamy wielu partnerów handlowych za zachodnią granicą. Dzięki temu oferta, którą dysponujemy jest różnorodna i konkurencyjna. Stawiamy na rzetelną i profesjonalną obsługę, dlatego oferujemy możliwość sprawdzenia samochodu w autoryzowanym serwisie, na naszej stacji diagnostycznej OSKP Wisznice lub na innej stacji diagnostycznej wybranej przez zainteresowanego.

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości samochody można sprawdzić profesjonalnym miernikiem grubości powłoki lakierniczej. Świadczymy również usługi transportowe, dzięki czemu zakupione samochody dostarczane są indywidualnie na życzenie klienta pod wskazany wcześniej adres. Wykwalifikowana kadra świadczy pełną obsługę w zakresie formalności związanych z zakupionym samochodem. Nasi pracownicy kompletują przetłumaczone już dokumenty niezbędne do zarejestrowania auta oraz służą radą w zakresie dalszej eksploatacji.

 

 

 

Marek Dragan

Specjalista ds. Sprzedaży

e-mail: marek.dragan@piotrans.pl
tel.: +48 535 335 777

Adrian Kucharzek

Specjalista ds. Sprzedaży

e-mail: adrian.kucharzek@piotrans.pl
tel.: +48 790 543 666

Natalia Kopiś

Specjalista ds. Adminiastracyjno-Biurowych

e-mail: natalia.kopis@piotrans.pl
tel.: +48 572 353 770

  • ul. Warszawska 94 21-580 Wisznice
  • (0 83) 378 11 77
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zapoznaj się z naszą polityką cookies.                      Rozumiem